Proč investovat do rezidence v novostavbě?

Vyděláváte víc, než jste schopni reálně utratit? Myslíte v době nadbytku na horší časy a chcete si udělat zásoby? Hodláte investovat, aby vám potenciální zisk sloužil v době, kdy ho budete potřebovat? Pak investujte do nemovitosti, konkrétně bytů.

Ideální investicí bude byt v novostavbě, který splní veškeré nároky na moderní bydlení 21. století. Tuto vizi splní nové byty na Praze 10. Malešický háj je osobitý rezidenční projekt s pouhými 107 jednotkami v pěti bytových domech, které dodávají soukromí a zároveň jsou velmi blízko přírodě.

Bydlení pro každého

Velmi dobře se zde bude bydlet mladým rodinám s dětmi, které uchvátí blízkost lesa i dětských hřišť, líbit se zde bude seniorům, a to pro zdejší klid. A spokojeni zde budou i pracující, kteří ocení výhodné logistické napojení na centrum.

Projekt nabízí výběr od garsoniér s plochou od 31 m2 až po střešní penthousy s plochou přes 139 m2. Každý byt vždy doplňuje předzahrádka, balkon či terasa, ve dvou podzemních podlažích každého objektu jsou umístěny sklepní kóje a garážová stání.

Byty s duší

Byty v pražských Malešicích se stanou domovem, kam se vždy budete rádi vracet. Nabízejí veškerou infrastrukturu a svým obyvatelům i maximální pohodlí. Prvotní snahou tvůrců bylo vytvořit jedinečné místo pro pohodlný život, s důrazem na detail v soukromém i veřejném prostoru. To se zdařilo do puntíku. Limitovaný počet nejvíce pěti podlaží i detaily jednotlivých staveb vytvářejí společně základní pocit pohody, jistoty, klidu a bezpečí.