Víte, kde nabízí levné stěhování Praha i pro jiná města ČR nebo do zahraničí?

V Praze, Brně, Plzni, Karlových Varech, Kyjově, Valašském Meziříčí, Králíkách, Českých Budějovicích i mnohde jinde potřebují denně lidé i firmy sehnat kvalitní stěhování. Ke zkušeným, profesionálním a cenově dostupným stěhovacím firmám patří Stěhování Mamut, firma, která má 11 poboček téměř po celé České republice. Stěhuje domácnosti žijící v rodinných domech, bytech, kanceláře, firmy, školy i jiné instituce…

Levné stěhování Praha

Hlavní město je velké, a tak je zde poptávka po stěhovacích službách skutečně velká. Je však časté, že se setkáte se stěhováky, kteří nemají zkušenosti, dostatečné technické vybavení, nemají dostatečné pojištění kryjící škody, které mohou při stěhování vzniknout…

To se vám se nestane, když oslovíte Stěhování Mamut. Tým profesionálů má obrovské zkušenosti, zajistí stěhování adekvátní moderní technikou, má bohatý vozový park, dokáže provést stěhování nábytku, malých předmětů, nadměrného nákladu, těžkých předmětů… Vlastní polstrovaná stěhovací auta, s nimiž může garantovat naprosto bezpečný průběh stěhování.

Na webových stránkách stehovani-mamut.cz se můžete podívat, na kolik vás přijde nejlevnější stěhování Praha 19 i v jiných částech hlavního města. Na Praze 19 je to za 13 m3 900 Kč / hod bez DPH, za 17 – 21 m3 1 000 Kč / hod bez DPH a za plochu 36 m3 je to 1 700 Kč / hod bez DPH.

Doprovodné stěhovací služby

Stěhování Mamut klientům v případě zájmu provede i kvalitní výmalbu, uklidí vystěhovaný byt, vyklidí sklep, půdu, nevyužívané prostory. Poradí si i s odvozem odpadu patřičným způsobem.

V nabídce společnosti je také mnohý obalový materiál, nebudete muset shánět na jiném místě. Stejně tak vám ochotně a odborně poradí se vším, co se stěhování týče.

Napište si o cenovou kalkulaci zdarma nebo vyplňte poptávkový formulář na stehovani-mamut.cz. Budete zajisté spokojeni jak s cenou, tak se službami a přístupem celé společnosti. V případě potřeby dalšího stěhování budete vědět, kde se příště s důvěrou obrátit.