Pořiďte kamarádovi „cool“ dárek

Blíží se oslava narozenin vašeho kamaráda, sourozence či partnera a vy si lámete hlavu s vhodným dárkem a přáním k narozeninám? Vymyslet dárek, který neskončí na dně skříně nebo ještě hůř, aby neskončil jak dárek pro někoho dalšího, aby se ho obdarovaný zbavil. Pokud obdarovaného alespoň trochu znáte a víte co má rád, věnujte stylovou mikinu nebo tričko s vtipným a originálním popiskem, který ho skvěle vystihuje.

Vtipné a originální oblečení

Vtipná pánská trička jsou dárkem, který potěší každého muže. Stačí jen vědět, který vtip (potisk) plně vystihuje obdarovaného. Má rád filmy a seriál nebo pivo či tvoří společně s partnerkou „trhlý pár“?

Na webu bastard.cz objevíte stylové oblečení a doplňky, které tvoří origilní a jedinečné potisky. Potisky navrhují čeští a slovenští grafici, což je důvodem, proč je většina z nich v češtině. K výrobě potisku je použit bezkonkurenční technika, která zajišťuje, že obrázek či nápis vydrží mnoho vyprání, aniž by se začal odlupovat nebo vybledl.

Výběr potisků je opravdu velký, můžete vybírat z oblasti zvířat, sexu, alkoholu, auto-moto, lásky, sportu, filmů a seriálů, párových, svítících ve tmě, hokejových, vodních, hudebních, o jídle, fitness, superhrdinů.

Vybírejte vtipné kousky s originálními potisky pro muže, ženy i kluky a holky a buďte cool celá rodina.

Trička a mikiny nejsou to jediné, co může všechny pobavit. Bastard je vytváří vtipné potisky na stylový gymsack na záda, osušky, tašky, ponožky, roušky, placky a další.

Žádný potisk vás nezaujal?

Pokud vás žádný potisk, navrhněte si vlastní. Přes jednoduchý formulář stačí odeslat návrh, typ oblečení a počet kusů a máte jistotu, že na nikom cizím potisk neuvidíte.

Pokud však máte vtipný a výstižný návrh na potisk a myslíte si, že se bude líbit ostatním, kontaktuje společnost Bastard a svůj návrh jim odešlete. Navázání spolupráce je snadné.