Sukně by neměla chybět v žádném dámském šatníku. Jak vybrat tu správnou?

Každá žena by měla mít v šatníku alespoň jednu sukni. Je to velmi variabilní kousek oblečení, díky kterému může vykouzlit pokaždé jiný outfit. Sukně se dá snadno doplnit tričkem, tílkem, halenkou nebo topem. V chladnějším období pak svetříkem nebo sáčkem. Kromě toho si můžeme vybírat sukně různých materiálů, barev i vzorů. Také střihů a typů sukní je nepřeberné množství.

Jakou sukni vybrat?

Základní dělení je asi podle délky a podle střihu či tvaru. Dále pak sukně dělíme podle ročního období (každé má jiné nároky na materiál) nebo podle příležitosti, ke které je sukně určená (do společnosti, sportovní, vycházková). Sukně může mít kapsy nebo může být ušitá bez kapes.

  • Sukně podle střihu a tvaru

Tady je nabídka opravdu široká. Pořídit si můžeme sukni volánovou, balónovou, pouzdrovou, áčkovou, skládanou, sukni zavinovací, šitou s dílů nebo se sedlem.

  • Sukně podle délky

Mini nebo midi, pod kolena, nad kolena, dlouhá do poloviny lýtek nebo ke kotníkům. Tady záleží na postavě a částečně také na účelu.

  • Podle ročního období

Jinou sukni volíme na léto a jinou na zimu. Pro letní období dáváme přednost sukni ušité z lehkých a vzdušných materiálů. Snadno ji pak doplní halenka, top nebo tričko. V zimním období hledáme modely vyrobené z teplejších materiálů, ideálně s podšívkou. Jako vrchní díl pak volíme triko s dlouhým rukávem nebo třeba svetr.

Široký výběr nabízí e-shop BELLITEX

Jedná se o e-shop, který nabízí outletové oblečení a to nejen dámské, ale také pánské nebo dětské. Zboží pochází ze zrušených prodejen, je tedy úplně nové a nenošené. Je opatřeno i visačkami. Také zde nalezneme zboží second handové, té nejvyšší kvality. Vzhledem k tomu, že zboží je dováženo ze zahraničí, nestane se, že byste na ulici potkali někoho ve stejném kousku. Kromě toho je oblečení téměř nenošené a mnohdy i značkové. Můžeme si tak pořídit kvalitní kousky za velmi přijatelné ceny. Zboží naleznete na stránkách eshop.bellitex.cz.