Zajímavý developerský projekt v Praze? Vily Chuchle představují luxus obklopený zelení

Ti, kteří by chtěli skloubit výhody hlavního města s klidným bydlením v hezkém prostředí, by mohli obrátit svou pozornost na Prahu 5. Zde totiž vzniká residenční projekt Vily Chuchle, který se zaměřuje na moderní bydlení uprostřed zeleně. Pozemky nacházející se nad chuchelským závodištěm nabízejí jedinečný výhled na Prahu i chuchelské stráně. Jaké výhody tento projekt svým zájemcům nabízí?

Na výběr jsou jednogenerační vily i 6+kk a výš

Nově vznikající vilová čtvrť přichází s novátorským konceptem bydlení, který v sobě spojuje luxus, prostor i dostupnost. Příjemná lokace na severovýchodním svahu Velké Chuchle nabízí prostorné pozemky s tím, že zde vznikají jednogenerační i vícegenerační domy obklopené zahradami.

Architektonický styl se drží moderního jednotného konceptu, který klade důraz na jednoduchost a prostor. Vily v Praze disponují také prostornými terasami nebo garážovým stáním.

Projekt je dílem ateliéru A69 – architekti, který stojí za řadou úspěšných realizací. Trojice architektů se soustředí hlavně na stavby korespondující s daným místem, což se jim povedlo i v tomto případě.

V okolí je Chuchelský háj i řada cyklostezek

Pro každého, kdo hledá trochu klidu poblíž ruchu velkoměsta, jsou Vily Chuchle ideální. Každý dům je proveden tak, aby kolem něj byla zahrada decentně oddělující jednotlivé parcely prostřednictvím habrových keřů, což zajišťuje dostatečné soukromí.

Luxusní vily jsou plně vybaveny vším, co je pro základ bydlení potřeba a disponují prosvětlenými a prostornými místnostmi odpovídajícími standardům moderního bydlení. Lokace se nachází poblíž Chuchelského háje, který je ideální na procházky, a dokonce se v něm nachází i mini zoologická zahrada.

V okolí je také řada cyklostezek a turistických tras představujících ideální únik od přeplněného města. Projekt Vily Chuchle je stále v procesu, vedle hotových vil jsou zde na prodej i pozemky a celá čtvrť se tak bude nadále rozšiřovat.