Využijte happy hour

Happy hour patří mezi podpůrné nástroje, které využívají majitelé restaurací, obchodů, sportovních center, barů či wellness pro zvýšení návštěvnosti.

Jaké varianty se běžně nabízejí?

Happy hour může mít celou řadu podob a využívá se především pro období, kdy je návštěvnost zákazníků nižší. Majitelé provozoven pak mají vyšší náklady na provoz svého zařízení a tak se jim vyplatí vyhlásit slevové akce.

Sportovní střediska, fitness či wellness centra nabízejí v určité hodiny zvýhodněné vstupné.

V barech se můžete setkat s různými druhy akcí. Mezi nejčastější patří 1+1, 2+1 nebo 3+1 drink zdarma, v určité hodiny koktejly či drinky za zvýhodněné ceny.

V restauracích si můžete objednat zvýhodněné menu, % slevu na objednávku, využít také můžete nabídku nápoje či dezertu k jídlu zdarma, slevy na objednávky, levnější alkoholické nápoje.

Kluby nabízejí slevy na koktejly či alkoholické nápoje.

A v oblasti kultury patří mezi velmi oblíbené akce 1+1 vstup zdarma.

Kde hledat?

Portálů, které tyto akce nabízejí je velké množství. Patří k nim i portál www.happyhours.cz. Naleznete zde seznam podniků, u nichž můžete využít celou řadu zvýhodněních nabídek, které se vztahují na jídlo, pití či celou řadu zajímavých aktivit a služeb. Vyhledávat nabídky můžete dvojím způsobem. Jenou z možností je filtrování dle kategorií a druhý způsob je vyhledávání nabídek podle měst.

Pokud chcete být stále v obraze, zadejte svoji e-mailovou adresu do příslušné kolonky a objednejte si tak zasílání newsletteru. Budete tak mít vždy aktuální seznam nabídek a to nejen ve vašem okolí, ale třeba i ve městě, do kterého se zrovna chystáte.

Pokud patříte mezi majitele provozovny, můžete ji také poskytnout pro zvýšení návštěvnosti, postačí zadat svoje IČ.