Hledáte praktický dárek pro své zaměstnance?

Vlastníte společnost s určitým počtem zaměstnanců, kteří svou práci odvádí dobře? Snažíte se své stávající zaměstnance udržet a nové nalákat pomocí různých benefitů? Jedním z takových benefitů může být také oblečení, ovšem ne ledajaké. Mnoho lidí si v dnešní době potrpí na kvalitu, příjemný materiál a alespoň trochu moderní vzhled a to samé, většina z nich, očekává od oblečení, které „vyfasují“ ve svém zaměstnání.

Vsaďte na kvalitu

Mezi nejčastější druh oblečení, který zaměstnanci od svých zaměstnavatelů dostávají, jsou trička. Jenže často se jedná o levná trička z umělých materiálů, která se nejsou příjemná při běžném nošení a už vůbec ne při vykonávání náročnější fyzické práce, kdy se zaměstnanec potí. Trička tak často končí jako pyžamo nebo hůře „hadr na nádobí“.

Nároky zaměstnanců stoupají a pokud se je rozhodnete obdarovat kvalitním a módním pracovním oblečením, věřte, že se vám vaše investice brzy vrátí. Nic lidi nepopohání k lepším pracovním výkonům jako vděk (samozřejmě kromě finančního ohodnocení). Věřte, že pohled na spokojené zaměstnance, kteří mají stejné polokošile-krátký rukáv je mnohem více pozitivnější.

Využijte oblečení k reklamě

Pokud jste majitelem řemeslné společnosti či nabízíte různé služby a vaši zaměstnanci jsou ve styku s vašimi zákazníky či klienty, využijte jejich oblečení k vaší malé reklamě. Postačí pouze název firmy, obor na který se specializujete a spojení na vás. Kvalitní polokošile-dlouhý rukáv s reklamním logem na zádech vzbuzují v okolí důvěru, včetně vašich zákazníků a klientů a vy se více dostáváte do povědomí vašeho okolí.

Jste členem klubu či sportovního týmu

Jste členem místního sportovního, šachového, přírodovědného či jiného klubu a ještě nemáte stejné klubové oblečení? Na webových stránkách xfer.cz můžete vybírat z velkého množství oblečení určeného k potisku, včetně stále více oblíbených, polokošil.