V hlavní roli sůl – jako dekorace i praktický pomocník

Sůl nad zlato. Jde sice o pohádku, ve které vše dobře dopadne, ale jdeme-li do důsledku, sůl je opravdu důležitá. Stalo se vám někdy, že jste ji zapomněli koupit a brambory bez ní nebyly vůbec dobré? Nebo naopak, „ujela“ vám ruka a jídlo je zbytečně přesolené, takže ani moc dobré. Bez soli to nejde, ale musí se s ní zacházet přiměřeně. Kromě toho, že má velké zastoupení v kuchyni, vám může pomoci v mnoha dalších ohledech. Například solné lampy jsou oblíbenými kousky snad v každé domácnosti.

Solné lampy pro každou domácnost

Sůl v podobě hrubě opracovaného kamene, který má uvnitř sebe malý otvor na svíčku nebo disponuje žárovkou a připojením k elektřině. Na první pohled moderní a jistě zajímavý kousek v sobě ukrývá mnoho léčivých účinků. Solné lampy přírodní disponují prospěšnými látkami, které se vlivem tepla zahřívají a ty se tak uvolňují. Zlepšuje se díky tomu dýchání, alergie nebo astma. Také pomáhá nastartovat zdravý krevní oběh, napomáhá aktivovat lymfu, působí dobře na nervovou soustavu nebo také pomáhá tělu vyrovnat se s přebytečným cukrem. Můžete pořídit lampy nebo třeba solné svícny, obojí poslouží.

Posílení ženských partií

Taková sůl může pomoci i k posílení ženských genitálií. Pomůže k tomu malé vajíčko, které napomůže ženám, aby se ve svém těle cítily dobře, aby jim bylo po všech stránkách lépe. Jde o yoni vajíčko, které nakonec zůstává ve tvaru opracovaného vajíčka, které je vyleštěné. Toto vajíčko se využívalo k posílení pochvy již ve starověké Číně. Díky nim se zvyšuje libido, probudí se v ženách smyslnost, pomůže při menopauze, vyvažuje se hladina estrogenu, může mít pozitivní vliv na neplodnost, posiluje se pánevní dno, snižuje menstruační křeče, pomáhá na PMS a mnoho dalšího.