Sex na pracovišti – nechali se unést a dodnes to tají!

„Co je v domě, není pro mě.“ Zlaté to pravidlo, které hovoří za vše. Tak by to mělo vypadat na všech pracovištích. Realita je ale jiná. Koho z nás někdy nenapadla sexuální fantazie s kolegy z práce… Ale realizovat to, přes všechny zábrany, které jsou, to je na pováženou.

Byla to čistá chemie, které nešlo odolat

Seznámili se v kanceláři – oba pracovali pro stejnou firmu, a jednou za čas se jejich cesty střetly. Nejprve na poradách, poté při stále častějších návštěvách kolegy v kanceláři. On nevěděl, jak ji správně ulovit – proto kontaktoval sexshop, a nechal si doporučit ten správný parfém. Pak už nebyla cesta zpět. Ona uvízla v jeho dokonalé smyslné pasti. Odolávala dlouho. Ale odolat každodenním pokusům o sblížení prostě nešlo.

Smyslná jízda za rozkoší

Nejprve se intimně sblížili přímo v kanceláři, kde spolu zůstali po poradě naprosto sami. Odstartovali tak ale vlnu sexuální magie, kdy vyhledávali tajná zákoutí a krátké chvilky, aby si užili alespoň chvíli společného tepla. Vyzkoušeli erotické pomůcky, které jejich vášeň ještě násobily. Chovali se jako spiklenci a dokázali utajit před všemi okolo, co a jak intenzivně právě prožívají. Ta skrývaná intimita jejich sexuální apetyt ještě zvyšovala.

Jak to dopadlo?

I když tito dva spiklenci nikdy neposunuli svůj vztah dál a zůstali opravdu jen sexuálními partnery, v jejich životě se objevilo něco neopakovatelného. On jí pořídil různé vibrátory, a ona mu pak během pracovních setkání šeptala, co doma prožila. Jejich vztah byl intenzivní a plný splněných snů obou partnerů. Vztah nakonec skončil. Oba pracují stále na stejném místě. Zůstali přáteli. A mají spolu tajemství, které zůstalo jen mezi nimi. Splněný sen nás všech? Možná.

Těžko soudit. Už jste někdy něco takového prožili?