S fotopastí můžete ochránit váš majetek i mapovat pohyby zvěře

Fotopast poslouží všem, kteří hledají efektivního pomocníka pro ochranu majetku. Díky bezhlučnému a zcela neviditelnému snímání se můžete na fotopast opravdu spolehnout. Jaké fotopasti jsou však nejlepší a jaké další výhody vám přináší?

Ochrana majetku

S fotopastí bude váš majetek opravdu dobře chráněn. Ideální volbou jsou profesionální fotopasti Bunaty, které používá i Policie ČR. Jsou efektivní, spolehlivé a zaznamenávají vždy to, co mají. Proto se skvěle hodí na ochranu majetku. Všechny fotopasti Bunaty fotí zcela bezhlučně a používají zcela neviditelné noční snímání. Nikdo si jich tedy nevšimne ani při samotném snímání.

Mapování pohybu

Fotopast Bunaty se však používá nejen k preventivní ochraně majetku, ale také jako prostředek pro mapování pohybů zvěře. Ideální volba pro myslivce, kteří chtějí vědět, co se v jejich rajonu děje. Díky vlastnostem fotopastí zvěř nevyplaší. Fotopast můžete umístit přesně na to místo, o kterém chcete mít přehled.

Informace ihned?

Říkáte si, k čemu vám fotopast bude, když pouze zaznamená a uloží, co se před ní v danou chvíli dělo, ale vy se o tom hned nedozvíte? Moderní fotopasti dokáží zaznamenávat data nejen na sd kartu, ale některé z nich mají tzv. GSM přenos, jsou tedy schopné odesílat fotografie přímo na mobilní telefon či e-mail. Vy tedy máte vždy naprostý přehled o tom, co se před fotopastí děje a můžete včas zareagovat.

Výhody fotopastí

Fotopasti Bunaty vám přináší řadu výhod. Kromě neviditelného a bezhlučného snímání je to také specifické umístění displeje, laserové ukazovátko či provedení v kamufláži, tedy dokonalé maskování. Fotopast je navržena tak, aby se s ní pracovalo co nejjednodušeji, ať už se jedná o zaměření fotopasti, výměnu baterií či umisťování fotopasti. Pořiďte si i vy efektivního pomocníka v podobě fotopasti.