Proč dát přednost kvalitním látkovým plenkám?

Očekáváte příchod potomka, kterého se nemůžete dočkat a chcete pro něj to nejlepší? Postupně vše nakupujete a začínáte svůj životu přizpůsobovat rodinnému. Jednou z věcí, bez které se žádné miminko neobejde (víme, že jsou i alternativní metody, kdy rodiče plenky vůbec nepoužívají), jsou plenky. Každé dítě je jiné a některé v plenkách stráví pouze rok svého života a jiné o něco déle, každopádně v základní výbavě každého rodiče nesmí chybět. Než se rozhodnete nakoupit papírové plenky, protože je to z vašeho pohledu pohodlnější, zkuste zauvažovat, zda je tomu opravdu tak.

Chcete pro své děti to nejlepší?

Drtivá většina rodičů chce pro své děti to nejlepší a při svém výběru plenek si nejsou jistí, která varianta je ta pravá.

Nejprioritnější pro každého rodiče je zdraví dítěte. Papírové plenky často způsobují nepříjemné kožní potíže a pokožku dráždí. Látkové pleny jsou pro pokožku dítěte mnohem více příjemné a méně škodlivé.

Kromě toho, že je látka příjemnější, vyjdou vás látkové plenky podstatně levněji, než papírové. Počáteční investice se vám rychle vrátí a nemusíte každý měsíc řešit díru v rodinném rozpočtu nákupem plenek.

Na vyvařování a žehlení látkových plenek, jako tomu bylo v dobách minulých, zapomeňte. Naházet látkové plenky do pračky vám zabere méně času, než vynést odpadky s papírovými plenkami. Látkové plenky žádný odpad neprodukují a jsou mnohem více ekologičtější. Papírové plenky zatěžují životní prostředí již při své výrobě.

Buďte IN s látkovými plenami

Na webu obchod-latkoveplany.cz budete překvapeni bohatým výběrem látkových plenek a vše potřebné k nim. Plenkové kalhoty i samotné plenky mají k dispozici v několika provedeních v moderním designu pro kluky i holky.

Na webu pořídíte kompletní výbavu potřebnou k látkovému „plenkování“, včetně pracích prostředků a kosmetiky šetrné k dětské pokožce.