Levné bydlení v Praze? Pokud nemáte finance, je to nabídka právě pro vás

Bydlení v hlavním městě není levnou záležitostí, ale přesto existují nabídky, které mohou poskytnout zázemí vlastního bytu nebo pronájmu v Praze, a to za výhodných podmínek. Zejména pokud jste sami a nepotřebujete velké prostory a postačí vám nastěhování do garsonky, můžete sehnat opravdu finančně zajímavé bydlení. Oslovit by vás v tomto případě mohla lokalita Záběhlice, Zahradní město, kde najdete celou řadu bytů k prodeji i k pronájmu.

Atraktivní bydlení za rozumnou cenu

Pokud si však skutečně chcete zakoupit byt za výhodnou cenu, je potřeba si pospíšit. Důvodem je velký zájem, kvůli kterému v tomto případě probíhají rezervace formou zápisu do pořadníku. Prodej bytů Praha na ulici Topolová 2916/14 na Praze 10 je podmíněn podpisem rezervační smlouvy a zaplacením zálohy.

Rezervační poplatek je ale jen 50 000 Kč. V rámci prodeje jsou nabízeny byty v 8. patře daného objektu panelového domu. Konkrétně se jedná o byty:

  • 1+KK, základní výbava
  • 1+KK, plná výbava
  • 2+KK, vybavený

Všechny byty jsou po rekonstrukci, přičemž samotný panelový dům prošel rekonstrukcí v roce 2012, která byla spojená také s renovací fasády, instalací zateplení a nových oken. Jsou zde rovněž nové rozvody. V domě jsou také zrekonstruovány společné prostory a využít můžete 3 výtahy. Ačkoliv se jedná o panelový dům, určitě vás zaujme atypický design nabízených bytů navržených známou architektkou.

Hodí se vám více pronájem?

V mnoha ohledech může být zajímavé pro bydlení v Praze zvolit pronájem garsonky. Od takového bydlení většinou očekáváte, že budete mít snadnou dostupnost do centra. Přesně to vám nabídne garsonka Praha, kde máte snadnou dostupnost do centra přes metro Skalka a nemusíte platit několik nájmů předem, stačí kauce pouhých 10 000 Kč. Ačkoliv se jedná o bydlení v klidné části Prahy 10, nezklame vás ani blízká občanská vybavenost. Jsou zde restaurace, obchody, lékárna, pizzerie, fitness centrum nebo solárium.