Máte rádi pečivo? Můžete pracovat na jeho výrobě

Mnoho lidí cestuje každý den do práce nebo do školy a nemůže se dočkat až ucítí tu lahodnou vůni pečiva. Pečivo je už odjakživa základem českého jídelníčku a zajisté i vy sami milujete čerstvý chléb nebo třeba rohlíky. Pokud máte k pečivu kladný vztah, můžete se podílet na jeho výrobě. Rodinná pekárna NÁŠ CHLÉB hledá zaměstnance na celou škálu pracovních pozic. Jde o pekárnu s více než 30 let dlouhou tradicí, která nabízí pouze poctivé pečivo, které je vyráběné ručně a z těch nejlepších surovin.

Na jakých pozicích můžete pracovat?

V první řadě je třeba vědět, že tato pekárna má své pobočky po celé České republice. Neustále roste, protože lidé si váží poctivých a kvalitních výrobků. Na jednotlivé pozice jsou vítáni muži i ženy. Do svých poboček hledá pekárna prodavače. Pokud máte rádi kontakt s lidmi a prodej lahodného pečiva by vás bavil, je tato pozice pro vás jako stvořená. Zapotřebí jsou i vedoucí prodejny. Takový člověk bude řídit chod celé prodejny a také tým lidí, který bude mít na starosti. Možná vás více láká být přímo u zrodu voňavého pečiva v takovém případě můžete být pracovníky ve výrobě.

Budete se podílet na výrobě jednotlivých druhů pečiva, které pak bude putovat do jednotlivých pekáren. Aby se dostalo pečivo z výroby do jednotlivých poboček, je potřeba někdo, kdo ho odveze, z toho důvodu jsou vítáni i řidiči, kteří se budou starat o rozvoz pečiva po celé ČR. Jak jistě víte, ne každé město má pekárnu, v mnoha městech si lidé kupují jen nekvalitní pečivo ze supermarketů. Pokud to chcete změnit, můžete se stát franchisantem a přivést do své obce pobočku pekárny, jedná se o podnikání bez rizika, protože budete budovat byznys pod zavedenou značkou. Pokud jste nezaměstnaní nebo vás vaše současné zaměstnání nenaplňuje, navštivte portál https://prace.vasepekarna.cz/, kde se dozvíte více informací.