Nevšední dárky pro partnera: Čím ho prostě dostanete?

Blíží se narozeniny, svátek či výročí, které s partnerem máte? Nevíte, čím ho obdarovat, aby byl překvapený a tak trochu v šoku? Přinášíme vám několik tipů na nevšední dárky pro vašeho partnera.

Co trocha adrenalinu?

Někteří muži jednoduše milují výzvy a chvíle, kdy se cítí tak trochu v nebezpečí a jejich adrenalin stoupá. Darujte své drahé polovičce adrenalinový zážitek, ať už v podobě seskoku padákem, kurzu potápění, jízdou v luxusním autě či hodinou v surf aréně. Dopřejte mu dárek, který nebude čekat, ale díky němu získá zážitek na celý život. Právě to adrenalinové zážitky umí.

Náš tip: Pokud budete vyrábět vánoční přání, inspirujte se na www.prani-pranicka.cz, určitě si zde vyberete a získáte inspiraci.

Na vlastní kůži

Darovat můžete také nejrůznější zážitky, ať už se jedná o nejrůznější kurzy, masáž, letenky do zahraničí či únikovou hru. Zážitky jsou skvělými dárky, které navíc můžete spolu s partnerem sdílet. Upevníte tak váš vztah, navíc si užijete skvělou zábavu. Myslete však vždy na to, co vašeho partnera zajímá, co má rád, abyste mu nedarovali zážitek, o který opravdu stát nebude.

Dárek, který potěší

Dárkem, který vašeho partnera jistě překvapí, ale také potěší, se může stát erotická hračka. Překvapte vašeho partnera takovýmto typem dárku a probuďte vášeň ve vašem vztahu. Vsadit můžete třeba na erotické prádlo či fetiš oblečení. Na výběr máte však ze širokého sortimentu výrobků, které vám mohou být v dnešní době doručeny velmi diskrétně až k vašim dveřím. Vybrat si tak můžete i jiné erotické pomůcky, které potěší vašeho partnera, ale i vás.

Nečekané překvapení

Snažte se partnerovi věnovat něco, co jej potěší, ale zároveň to pro něj bude překvapením. Pokud nic takového není, jednoduše kupte letenky do zahraničí, zavažte vašemu partnerovi oči, přivezte ho na letiště a odleťte spolu na romantickou dovolenou, stačí víkendový pobyt v některé ze slunečných destinací.