Tak trochu jiné prázdniny

Letošní rok se v historii nezapíše mezi nejšťastnější. Od jara se lidstvo potýká s hrozbou pandemie a omezující opatření se uvolňují jen velmi pozvolna. Prázdniny jsou ale synonymem dovolených a jak se zdá, v tuzemsku letos bude hlava na hlavě. Lidé si odpustí moře, ale Česko vezmou útokem křížem krážem. Vysoká koncentrace lidí na jednom místě vždy svádí k nejrůznějším nehodám a kolizím.

Co nás čeká a nemine?

Rozpustilé děti, nervózní rodiče, horko a dlouhé fronty na všechno. Že si to umíte živě představit? Každý z nás se bude snažit urvat „místo na slunci a kus modrého nebe“ sám pro sebe. Svou aktivní snahou ale může způsobit víc škody, než užitku. Neúmyslné nehody na majetku i zdraví jsou pro letní měsíce typické. Úrazy, rozbitá skla, vyplavení sousedi, zničené vybavení v hotelích, škody v restauracích, tohle vše nás letos určitě nemine.

Na co si dát pozor?

Pokud už teď zvedáte oči a děsíte se, co vám děti provedou za zády, nezoufejte. Pomoci může pojištění od ERGO, které myslí na každou možnou vzniklou situaci. Mnohaleté zkušenosti pojistitelů vědí své. Vědí, kam zacílit a na co si má dát klient největší pozor.

Pojistka proti blbosti

Nejkomplexnější ochranu poskytne takzvané pojištění proti blbosti neboli pojištění odpovědnosti. Jedná se o pojištění odpovědnosti občana za škodu v běžném občanském životě, které chrání celou jeho rodinu kdekoliv na světě. Prakticky vzato, jste chráněni i během dovolené, či jiného běžného pobytu v zahraničí. Smluvní plnění se týká všech členů domácnosti, včetně dětí osvojených, či v pěstounské péči.

Bez spoluúčasti

Nejúžasnějším bonusem je skutečnost, že pojistka se sjednává bez spoluúčasti, tudíž veškeré finanční plnění jde na vrub pojišťovny. Pokud chcete mít letošní prázdniny bez starostí a nechcete trnout hrůzou, kolik vás budou stát škody způsobené vašimi dětmi, neváhejte se obrátit na profíky. Letos se to skutečně vyplatí!