Profesionální zázemí pro konference a společenské události

Uspořádání velké konference je vždy logistická a organizační výzva. Pokud tomu však od začátku přistoupíte profesionálně, je velká šance, že vše bez problémů zvládnete. Je důležité k tomu ale najít odpovídající prostory, které nám nabídnou vše potřebné. Není to pouze technické zázemí, ale také zázemí pro hosty, jídlo a ubytování.

Konference v prostorách hotelu

Všechny tyto služby dohromady jsou schopny zajistit některé hotelové komplexy. Mají-li konferenční sál, díky hotelové kuchyni samozřejmě hostům zajistí také pokoje k případnému ubytování. Moderní konferenční prostory nabídne třeba hotel Belvedere v Praze. Nabízí několik sálů po celkem 400 osob, které jsou vybaveny veškerou potřebnou prezentační technikou. Je to zejména:

  • Promítací plátno
  • Ozvučení s mikrofonem
  • Flipchartová tabule

Největší konferenční místnost, Společenský sál, nabízí dokonce tlumočnické kabiny. Kromě Společenského sálu, který mimo jiné obsahuje také dvojici barů nebo taneční parket, zde najdete také Salonek Letná a Club Memphis. Právě Club Memphis je sám o sobě moderním multifunkčním konferenčním centrem, který nabídne vyspělé prostředí pro konání moderní konference. Ostatní sály zase nabízejí zajímavou atmosféru.

Protože hotel nabízí zázemí pro pořádání mezinárodních akcí, důležité je samozřejmě také ubytování. Je vám zde k dispozici 149 pokojů, které jsou moderně vybaveny. Naleznete zde také 14 zrekonstruovaných pokojů a junior suitů. Ty mají nadstandartní vybavení. Sál k pronájmu pro konferenci samozřejmě vyžaduje nutnost zajistit občerstvení. Ani tady vaši hosté přijdou zkrátka, protože hotelová restaurace disponuje širokou nabídkou jídel, a to včetně mezinárodní kuchyně. Zajištěna je také kvalita, protože příprava jídel pracuje s čerstvými sezónními surovinami.