Mladý, mladá, tábor, první rande. Šlo to i bez seznamky, ale…

Znáte to, každý si tím prošel. První, možná i druhá láska a pak je jasno. Bude svatba.

U mě to nebylo jinak. Mladý 18letý jinoch plný síly a představ o životě. Trochu utlumen staršími členy rodiny, hlavně od strýců a dědy. Rad bylo hodně, ale měl jsem vlastní rozum, myslel jinak a moc nevěřil radám ze života. Také jste to tak měli, nebo jste balili jednu holku za druhou a experimentovali? A co vy, milé ženy? Nechaly jste se snadno a poznávaly, nebo byly opatrné?

Moje první vážné seznámení na táboře

Od malička jsem jako dítě jezdil na tábory, od 15 let už jako praktikant a pak vedoucí oddílu. Na jednom z táborových turnusů jsem měl se svým oddílem službu v kuchyni. Nic složitého, nachystat konvice s čajem, příbory a pak dohlížet, aby bylo čisto a pořádek. Moje „děcka“ jsem si už vychoval, moc práce jsem neměl, tak jsem stál u okénka, kde se vrací jídlo a dohlížel na to, aby se neplýtvalo. Najednou jsem si všiml hezké „holčiny“. Můj věk, štíhlá, pěkná… Jak se přiblížila k okénku, hned jsem ji oslovil. Trochu se červenala, asi to bylo tím teplem. Příjemná směna v kuchyni skončila. Ano, takhle přesně nějak probíhalo seznamování v devadesátkách, kde první seznamky online byly možná tak v hlavách jejich budoucích provozovatelů!

První polibek

Pak to pokračovalo dál

Nastalo běžné vyplnění večera, to znamená, uložit děcka a pak s ostatními vedoucími připravit plán na druhý den. Táboroví vedoucí byly u ohně, ostatní pracovníci seděli u kuchyně. Nedalo mně to a vyrazil jsem pro čaj. Jana tam seděla v kruhu pracovníků, a když mě spatřila, zamířil jsem hned k ní. Čaj mě donesla a nabídku procházky po Pohádkovém lese / soutěž oddílů o tom, kdo nachystá a sehraje hezčí pohádku / přijala. Vyrazili jsme. Cesta lesem po tmě, první dotyk rukou, pak pusa. Co bylo dál, se dočtete jindy…

Po 25 letech se seznamujeme online

Dnes už jsme s Janou společně krásných 25 let a víte co? Hledáme podobný pár jako my, abychom si s nimi splnili naše sny a třeba spolu vyrazili na výlet, něco dobrého ugrilovali a společně si pak třeba dali dobrou koupel. Už ale nezkoušíme žádný tábor, ale dali jsme jednoduše online seznamovací inzerát v našem profilu na seznamce randino.cz!