Výhody dětského bazénu

Léto se pomalu, ale jistě přibližuje a spousta rodičů malých i větších dětí přemýšlí nad tím, že by na zahradu mohli koupit dětské bazény. Je to nejen zábava, kterou děti v horkých letních dnech uvítají, ale také ochrana pře sluncem. Příjemná voda pomáhá snižovat tělesnou teplotu. Především dětský organismus je na jakékoli změny velmi citlivý. Dětský bazén se tak může stát dokonalým doplňkem každé zahrady.

Proč pořídit dětský bazén

Pokud dětem pořídíte nafukovací bazén, nabízí bezpečí, oproti bazénu zapuštěnému do země. Vzhledem k tomu, že není tak vysoký, je vhodný i pro děti malé. Vzhledem k tomu, že je celý bazén nafukovací, nemusíte se obávat toho, že si díte způsobí jakékoli zranění. Přestože bazény obsahují celou řadu bezpečnostních prvků, rozhodně nenechávejte děti bez dohledu.

Pokud uvažujete nad tím, jaký model pořídit, vězte, že bazény Bestway se vyplatí. Široký výběr různých modelů nabízí e-shop hrackarstvieu.cz.

Hrací centrum v podobě vodního parku

Mezi oblíbené modely patří nafukovací hrací centrum. Základ tvoří dětský bazén, do něhož je doplněno několik vodních atrakcí. Především je to skluzavka, nádržka s vodou nebo různé druhy držadel.

Obávat se nemusíte ani instalace, která je velmi snadná. Pomůže vám výkonné vzduchové čerpadlo, díky kterému bude celá atrakce připravená během chvilky.

Skluzavka je zatočená a pevná, díky čemuž je každá jízda bezpečná. Její součástí je kbelík, který náhodně vylévá vodu. Pro děti je to zábava s překvapením, nikdy totiž netuší, na koho se zrovna kbelík chystá. Kromě toho voda z něj vylitá udržuje skluzavku dokonale mokrou.

Součástí sestavy je také vodní dělo, stěna na lezení se třemi držadly a pěti stupačkami, vrchol věže s bezpečnými síťovými výplety a síťované úložiště na boty.

Centrum je vhodné pouze pro použití ve venkovních prostorách.