Polodrahokam jako krásný dárek

Přemýšlíte, jak byste obdarovali své blízké? Nedržte se stále stejného stereotypu a zkuste vymyslet něco originálního. Co takhle polodrahokamy a drahé kameny? Jde o krásný dar, který dokáže skutečně ohromit každého. Pokud si myslíte, že je to vhodný dárek pouze pro sběratele nerostů, tak jste na omylu. Kameny nemusí mít jen surovou podobu, může jít například o krásné přívěsky nebo doplňky interiéru.

Nerosty jako ozdoby

Víte o tom, že každé znamení zvěrokruhu má svůj kámen? Každé znamení je něčím specifické, někdo je skromný, někdo extravagantní, přátelský nebo třeba empatický. Stejně tak je každý kámen specifický svým vzezřením i složením. Dát specifický kámen jako šperk je velmi krásné. Například ametyst je vhodný pro znamení jako vodnář, kozoroh, ryby a panna. Můžete darovat surový kámen, tromlovaný kámen, broušený kámen, přívěsek, náramek, náhrdelník nebo třeba i náušnice s kameny.

Nerosty do interiéru

Velmi krásným darem jsou minerály a polodrahokamy, které jsou upravené jako doplněk do interiéru. Darovat někomu umělé dekorace, to není v módě. Moderní je návrat k přírodním materiálům, velmi krásné jsou zejména kamenné svícny, třeba takový svícen vyrobený z krásného leštěného plátku achátu, z aragonitu nebo selenitu. Skvělou volbou jsou také sošky z minerálů, ty jsou působivé nejen tvarem, ale zejména svým zbarvením, stanou se nepřehlédnutelnou dekorací. Může jít o sošku, ale třeba také o těžítko z leštěného kamene, pyramidu, kouli nebo jiný tvar.

Objevte svět minerálů, je obrovský, tajemný a úchvatný. Nejlepším místem pro nákup surových i upravovaných minerálů je eshop malachit-obchod.cz, kde můžete nakoupit minerály za nejnižší ceny na trhu. Obdarujte své blízké dárkem, který skutečně ocení.