Péče o miminko – co se o ní můžete dozvědět?

Zejména novopečené maminky jsou v tomto ohledu docela zvědavé, protože nevědí přesně, co a jak. Chtějí být přirozeně ty nejlepší maminky na světě, setkají se s mnoha situacemi, které neznají, které jsou pro ně jiné, zvláštní. Jak se v takové situaci zachovat? Jsou situace, na které má spousta lidí jiné názory a vy tak úplně nevíte, jak se zachovat? Je dobré přečíst si jednotlivé názory, o tom žádná, nechat si poradit, ale konečné rozhodnutí je vždycky jen na vás. Každá máma dobře ví, co je pro něj to nejlepší. Potřebujete radu nebo jen informace?

Web, který pomůže

Pokládáte si často otázku jak na miminka? Pak vám může pomoci tento portál, který je takovým pomocníkem pro nastávající maminky nebo pro maminky, které už miminko mají, ale chtějí vědět, jak na kterou situaci reagují jiné maminky. Vyměnit si informace, zjistit například, jak skládat čtvercové látkové pleny, co dělat, když přijde laktační krize nebo třeba také to, jak řešit případnou alergii na laktózu nebo jen přecitlivělost na laktózu. Některé maminky řeší po porodu například růst zubů, jiné zase řeší nepohodu po porodu, poporodní deprese nebo jiné úzkosti, které se mohou objevovat u některých maminek.

Jak pečovat o novorozence?

Pro mnohé maminky jsou různé situace náročné a hledají radu, pomoc nebo jen informaci a ujištění, že v tom nejsou samotné. Péče o novorozence přináší spoustu nepoznaného a nového. Tento portál vám pomůže opravdu se vším – od těhotenství, přes porod až po vše, co se miminek a kojenců týká. Jsou zde rady ohledně šestinedělí. Portál má za cíl pomáhat maminkám, jejich motto je od maminek pro maminky. Najdete zde reálné rady, které u jiných pomohly, zastání, podporu, povzbuzení i odpovědi na zdánlivě banální otázky.