Zajistěte svým zaměstnancům kvalitní firemní stravování

Jedním z ukazatelů, podle kterých si zaměstnanci vybírají své budoucí zaměstnání, je i to, zda firma nabízí možnost firemního stravování. Jedná se o příjemnou možnost, která řeší mnoho problémů se stravováním zaměstnanců.

Možnosti stravování

Zaměstnanci často nemívají ve firmách zajištěné stravování. Jídlo si buď objednávají z restaurací v daném městě, nosí si obědy z domova či chodí na obědy do blízkých restaurací. Větší firmy s množstvím zaměstnancům by však nad možností firemního stravování pro své zaměstnance měly popřemýšlet. Nejenže se jedná o výhodné řešení pro samotné zaměstnance, ale také pro vás.

Podpora efektivity

Tím, že svým zaměstnancům nabídnete možnost stravování, zvyšujete také efektivitu chodu firmy. Zaměstnanci to budou mít jen několik kroků do jídelny či jim bude jídlo zajištěno, a mohou si užívat kvalitní stravu za skvělé ceny. Druhou možností je také nechat jídlo do práce dovážet hromadně. Plnohodnotně najedený zaměstnanec je také zaměstnancem spokojeným a pracovitým.

Kvalitní firemní stravování

Hledáte-li kvalitního společníka ve stravování, obraťte se na firemní stravování Praha. V současné době zajišťují pro své klienty výrobu a distribuci hotových jídel, minutkových jídel, ale i zachlazené a hluboko zmrazené stravy. Souběžně provozuje i prodejny potravin, tedy kantýny. Pro zákazníky připravují také kompletní cateringové akce, ať už se jedná o oslavy narozenin, podnikové večírky, prezentace apod. V oblasti firemního a závodního stravování nabízí široký výběr druhů pokrmů.

Zdravá strava

Pravdou je, že mnoho zaměstnanců se také odbývá a mnohdy oběd vůbec nemá. Pravidelná strava je však nesmírně důležitá pro lidské zdraví, ale také pro udržení míry energie a koncentrace. Vždyť právě strava nám dodává potřebnou energii k práci a udržuje nás zdravými.