Využívejte ověřené slevové obchody

Spousta spotřebitelů již přišla na to, jak je výhodné nakupování přes Tipli. Můžete tak získat až 33% cashback v téměř jednom tisíci ověřených obchodů. Pokud ještě nevíte, co je Tipli, tak se jedná o slevový portál, jehož prostřednictvím můžete nakupovat výrazně levněji jakékoliv zboží. Nemusíte tak čekat na oblíbené slevové akce, jelikož s Tipli můžete využívat slevy online a nakupovat v průběhu celého roku. Tento slevový portál spolupracuje s množstvím obchodů, jejich důvěryhodnost má ověřenou. Tipli je výhodné i tím, že jej můžete využívat bezplatně. Výhodné je to pro zákazníka i pro Tipli, kterému obchody vybrané zákazníkem vyplácejí určitou částku za každý uskutečněný nákup a o tuto částku se Tipli dělí se zákazníkem.

Jak postupovat

Postup je velice jednoduchý, jelikož si na svém počítači kliknete na ikonku Tipli a poté se vyberete jednu z variant. Buď zvolíte svůj oblíbený obchod, nebo si budete vybírat zboží podle svých představ. Tuto druhou variantu si můžete ještě usnadnit tím, že si budete vybírat z některé kategorie, do kterých je sortiment zboží uspořádán. Těmito kategoriemi jsou například sportovní potřeby, potraviny, domácí spotřebiče, oblečení, nebo třeba dovolená, kadeřník, autoopravna a další služby. Každá kategorie je dále rozdělena na podkategorie, ve kterých si již vybíráte konkrétní zboží nebo službu.

Obchod About You

Jedná se o mladou společnost, která spojuje to nejlepší z různých oblastí, jako je móda, jedinečné technologie a infrastruktura. Díky obchodu About You máte šanci najít to pravé oblečení, boty či různé módní doplňky, které podtrhnou vaši osobnost. Bez namáhavého hledání zde najdete kousky, které vám budou dokonale sedět, a se kterými budete mít úspěch. Jednou z mnoha výhod nakupování na About You je, že poštovné je zdarma. Obchod hradí náklady na dodání i případné vrácení zboží.

E shop s obuví

Pomocí Tipli můžete nakupovat také v obchodu eObuv.cz, což je specializovaný eObuv obchod, čili obchod s obuví. Nakoupíte zde výhodně obuv pro každou příležitost pro dámy, pány i děti.