S vyhledáváním nové zaměstnání to nemusí být těžké. Pomůže vyhledavač práce

Změna zaměstnání se mnohdy pojí se stresem a strachem, že nic nového nenajdete. Pusťte se do vyhledávání s pomocí vyhledavač práce, který nabízí rozmanitou nabídku zaměstnání v mnoha různých oborech, a to po celé České republice.

Žádný strach

Pokud máte strach, že si žádné nové zaměstnání nenajdete, pusťte se do vyhledávání už teď. Ideální je začít s vyhledáváním nové práce dříve, než z té předešlé odejdete. Navíc dnes existuje řada způsobů, jak můžete nové zaměstnání vyhledávat z pohodlí vašeho domova.

Snadné hledání

Vyzkoušejte vyhledavač práce Jobsi, největší vyhledavač práce a brigád v České republice, který sdružuje pracovní nabídky od zaměstnavatelů z kvalitních pracovních portálů a profesních firem. Dostanete se tak k opravdu pestré nabídce zaměstnání. Na stránkách můžete hledat skrze název pracovní pozice či filtrovat nabídky podle oborů či kraje.

Více informací

Pokud se vám některá pracovní nabídka bude líbit, stačí kliknout na „Dozvědět se více“ a budete přesměrováni na konkrétní portál či pracovní stránku, kde se o dané pracovní pozici dozvíte více informací, viz místo výkonu práce, pracovní náplň, mzda, benefity, požadavky atd. Navíc zde můžete zadavateli inzerce odeslat zprávu či životopis. Pracovní pozice si můžete také kliknutím na „Přidat do oblíbených“ uložit do schránky a vytvořit si vlastní seznam oblíbených pozic, které vám budou zasílány na e-mail.

Vše zdarma

Skvělé je, že na Jobsi je vše zdarma. Nemusíte se zde ani registrovat a své služby vám poskytuje bez jakýchkoliv poplatků. Přitom je zde vyhledávání bezpečné a pohodlné.

Vložení inzerátu

Na Jobsi však nemusíte jen vyhledávat, ale můžete využít možnosti inzerce práce zdarma a na stránky pracovní nabídku vložit. Stačí kliknout na „Vložit inzerát“ a vybrat si z nabídky portálů, se kterými je ve spojení.