Rodinná dovolená v Čechách? Zavítejte k Máchovu jezeru

Již nyní je nejvyšší čas přemýšlet o tom, kam vyrazíte letošní léto na dovolenou. Nechce se vám jezdit daleko? Nemáte financí nazbyt a raději byste tento rok strávili dovolenou v Čechách? Přinášíme vám tip na kouzelnou dovolenou s koupáním a možností mnoha výletů.

Rodina na dovolené

Při výběru rodinné dovolené je nutné dobře zvažovat, kam přesně vyrazíte. Potřebujete místo, které vám bude vyhovovat svým zázemím, okolím, ale také dostupností. V páru se totiž cestuje trochu jinak než s celou rodinou. Ideální je místo, které nabízí koupání, pláže, vyžití pro děti, ale i množství výletů, na které můžete vyrazit na kole či autem.

Máchovo jezero

To nabízí právě dovolená strávená v okolí Máchova jezera, které i když se nazývá jezerem, je největší rybník v Libereckém kraji. Máchovo jezero ubytování vám nabízí dokonalé zázemí pro vaši letní rodinnou dovolenou. V okolí se nachází řada krásných míst a mnoho památek, které můžete navštívit, například hrad Bezděz, Kokořín, Houska, vylézt si na vrch Šroubený atd. Okolo Máchova jezera se dá také jezdit na kole a prohlédnout si tento kraj sportovní cestou.

Zázemí

Důležité je však kvalitní ubytování, které právě zde najdete. Těšit se můžete na ubytování v kempu nedaleko Máchova jezera, a to v chatkách s chladničkou. Kemp je dostatečně vybaven a nabízí kvalitní zázemí. Nechybí zde jídelna s barem, sociální zařízení v areálu, ohniště, pro děti houpačky prolézačky i pískoviště. Skvělé je, že i v okolí na váš čeká řada sportovního a rekreačního vyžití, například šlapadla, minigolf, kolotoče, loďky atd. Dovolenou si zde užijí děti a dospělí. Zatímco vy budete chytat bronz, vaše děti si vyhrají ve vodě či na pláži. Dopřejte si krásnou dovolenou v Čechách a objevte kouzlo Máchova kraje.