Prodejte či kupte byt a další nemovitosti bez realitky!

Realitní kanceláře představují hladové supy, kteří se neustále přiživují na našem úsilí koupit či prodat nemovitost. Reality lze prodat či koupit i bez těchto nepotřebných mezičlánků – podejte si inzerát a prodejte či kupte svou nemovitost hned. Jak by měl správný inzerát vypadat?

Byty na prodej

Přejete si projít aktuální nabídku bytů k prodeji ve vašem okolí? Byty na prodej sdružují inzeráty na byty, domy, garáže a ostatní nemovitosti, které si můžete přehledně seřadit například podle ceny či data vložení. Nemusíte si kupovat drahé inzertní noviny nebo se přehrabovat nekonečnou nabídkou bytů mimo vaši zájmovou lokalitu. Přejete si podat vlastní inzerát? Vyplňte své kontaktní údaje nebo použijte sociální síť, která se s inzertním serverem propojí, a vložte přímo své požadavky. Najít nemovitost podle vašich představ nikdy nebylo jednodušší!

Jak správně inzerovat?

Přejete si koupit či prodat nemovitost? Podívejte se, jak by měl váš inzerát vypadat. Abyste zaujali co největší počet zájemců o váš inzerát, použijte výstižný nadpis, který jasně uvede, o co máte zájem či co si přejete prodat. Nezapomeňte vložit váš inzerát do správné kategorie, jen tak si zajistíte relevantní zájem o něj. Pokud se chystáte nemovitosti nabízet k prodeji, přidejte hezké fotky objektu s dobrým rozlišením. Reality můžete nakupovat a prodávat pomocí inzertního serveru, kde je podání inzerátu zcela zdarma.

Z pohodlí domova

Byli jste zvyklí podávat inzerci do specializovaných inzertních novin, kde jste dokonce museli za svůj inzerát platit? Dnešní zájemci se přesunuli na internet, což je velmi výhodné i pro vás. Za inzerci neplatíte vůbec nic, a oslovíte daleko širší počet zájemců, kteří budou číst váš příspěvek. Nemusíte nikam chodit, vše zařídíte v pohodlí svého domova.

Prodat či koupit nemovitost nikdy nebylo jednodušší.