Připravte se na blížící se podzimní a zimní sezonu tak, aby vás nic nepřekvapilo

Je to bohužel již za dveřmi. Venku se nepříjemně ochlazuje a pro nás to především znamená tu nepříjemnost, že se blíží období sychravého počasí plného vlhkosti, dešťů, a především velkého množství onemocnění.

Začátek podzimní a zimní sezony je vždycky krizovým obdobím pro obranyschopnost každé osoby, protože se o nás ze všech stran pokoušejí nejen bakterie, ale také viry. V tomto období je nejlepší možností cílení na co nejkvalitnější stravu a bezpečnost. A přesně o tom si napíšeme právě dnes.

Podpořte přirozenou imunitu výživovými doplňky

Přirozená lidská imunita v tomto období velice nepříjemně trpí, což nejvíce poznáme podle toho, že se velice často cítíme nemocní a unavení. Většinou to nutně neznamená, že jsme již ve fázi nemoci, ale naše tělo může bojovat v infekcí nebo virem, který se pokouší získat výhodu. Jednou ze zajímavých možností jsou zdravotnické ochranné nápoje. Jedná se o komplexní výživové doplňky, které pomáhají posílit imunitu zásobou klíčových vitamínů a stopových prvků, které v lidském organismu dokáží posílit veškeré přirozené procesy podporující obranu organismu.

Zvyšte důraz na svoje hygienické návyky

V tomto období je nepříjemné také to, že ve veřejných prostorech dlouhodobě zůstává ideální prostředí pro přežití virů a bakterií. Proto je mnohem jednodušší si je na rukou a oděvech přinést domů. Především ruce jsou pochopitelně přenašečem, na kterého se musí myslet. Stačí přitom mít po ruce základní hygienické potřeby, jako může být dezinfekční gel. Ty vám postačí při pravidelném užívání k tomu, abyste se vyhnuli případnému přenosu nečistot do obličeje a sliznic, odkud se může šířit dál.

Není radno podceňovat varianty koronaviru

Ačkoliv to vypadá, že nás konečně nečeká šílené období plné nepříjemných omezení, tak je tady s námi koronavirus i právě teď. Pokud máte pravidelný kontakt s kolektivem lidí a zároveň i osobou, kterou by mohl ohrozit, tak je dobré mít doma antigenní testy ze slin. Při jakémkoliv podezření je vždy nejlepší možností zkrátka otestovat sebe samotné, jestli náhodou nejste v současné době potencionální přenašeči onemocnění.