Potřebujete se rychle dostat k penězům? Máme pro vás řešení

V životě se dostaneme do situací, kdy potřebujeme peníze získat velmi rychle. Nastala u vás takováto finanční krize? Máme pro vás rychlé a efektivní řešení.

Zástava hodinek

Zástava hodinek je skvělým způsobem, jak se dostat rychle k hotovosti. Skvělým prostředníkem vám v tomto případě bude zastavahodinek.cz. Zástava hodinek probíhá naprosto bezpečně, diskrétně a v zajištěných prostorách firmy. Těšit se můžete na příjemné prostředí a kanceláře, ve kterých dochází k ocenění hodinek a návrhu ceny za hodinky, které můžete poskytnout. Poté jsou hodinky uloženy bezpečně do trezoru. Nejedná se o žádnou pouliční zastavárnu, ale o profesionální kancelář, která nabízí zástavu luxusních a značkových hodinek v diskrétním prostředí, a to vše v centru Prahy.

Možnosti

Zastavárna přijímá dámské i pánské hodinky. Vytvořena je zástavní smlouva, zpravidla na jeden měsíc s možností tuto lhůtu prodloužit o další měsíc. Doba prodlužování je vždy na vás a můžete takto prodlužovat každý měsíc opakovaně. Smlouvu lze však uzavřít i individuálně na základě vašich potřeb, tedy například smlouvu týdenní. Můžete smlouvu také ukončit předčasně a neplatíte žádné skryté poplatky, ani úroky z úroků. Vše probíhá jasně, čistě a férově.

Výkup hodinek

Možností je pro vás i výkup luxusních hodinek. Značkové, použité i nové hodinky od vás na pobočce vykoupí a finanční částku dostanete ihned v hotovosti na místě. Zaměřují se například na výkup hodinek Breitling, ale i dalších značek, jak je Rolex, Omega, Hublot, Rado, Cartier atd. Díky tomu můžete vaše luxusní hodinky vyměnit za částku v hotovosti. Před návštěvou zastavárny zavolejte a domluvte si schůzku. Možností je pro vás tedy také prodej luxusních hodinek, za které dostanete pěknou sumu peněz. Těšit se můžete na diskrétní přístup, v příjemných prostorách, to vše rychle a spolehlivě.