Muži v negližé? Víme, které milují!

Tak jako jsme na jaře odložili svrchníky, tak se na počátku léta rozloučíme s další vrstvou oblečení. Víc, než kdy jindy, je třeba zvýšit bdělost při výběru spodního prádla, aby zbytečně nenarušovalo celkový svěží letní outfit.

Vyčuhující strakaté spodky nejsou zrovna zajedno s bílými letními pláteňáky, crazy divočina nebude souznít s elegantními kravaťáky a bílé trenýrky zase nebudou praktické pro ty, kteří se rádi v soukromí odhalí a běhají ve spoďárech jen tak po zahradě. Vybrat vhodné trenky je kumšt. Ke každé společenské události se hodí jiné.

Jak se vyznat v trenkové džungli?

Volba spodního prádla se mezi muži bagatelizuje. Nějaké si koupím, slyší obvykle z úst svých protějšků manželky, které mají v záloze nejlepší možné řešení. Vůči náhodným koupím svých partnerů bývají lehce skeptické. Vědí totiž stejně dobře, po čem muž každé ráno automaticky sáhne a v čem se cítí nejlépe.

Jeden z prvních hmatů bude patřit boxerkám Calvin Klein, které jsou zárukou kvality a estetické líbivosti. Nezaměnitelný vkus a exkluzivita dodává boxerkám výsadní místo v pánském šatníku, oblíbené jsou pro svou pohodlnost, objemovou pružnost a materiálové složení. Přestože muži tvrdí, že si na konkrétní značku moc nepotrpí, CK je výjimka potvrzující toto pravidlo.

Krok vedle člověk neudělá ani s tuzemskými produkty. Trenky STYX jsou na špici v žebříčku tuzemského textilního sortimentu a jsou zcela srovnatelné se zahraniční konkurencí. „Styxy“ jsou víc, než fádní přežitek klasických slipů. Mají své kouzlo pro mladé, dospělé i věkem pokročilé. Kdo jednou zkusí, nechce jinak.

Po čem muži touží?

Společným jmenovatelem českých mužů je neochota běhat po obchodech. Jako správní lovci chtějí všechno a hned, nemají čas, ani chuť dělat kompromisy. Sny o shoppingu v jeden okamžik se mohou splnit prostřednictvím e-shopu, který disponuje 100 tisíci kusy spodního prádla ihned k odeslání.