Každý den jiné vlasy

Vlasy jsou korunou krásy u každé ženy. Pokud jsou vlasy zničené, řídké, jemné a bez života, je velice těžké něco s nimi udělat – nebo je nějak pěkně učesat. Řešením můžou být clip in vlasy. S nimi budou i vaše vlasy krásné, husté a nepřehlédnutelné.

Co jsou clip in vlasy

Clip in vlasy jsou vlasové příčesky, které jednoduše ke svým vlasům připnete pomocí spony. Vlasy se připínají ze spodu nemusíte se tak obávat, že by něco bylo vidět. Oproti prodlouženým vlasům se tak nemusíte bát toho, že by byly vidět spoje. Clip in vlasy si můžete vybrat z několika různých barev – budou se tak perfektně hodit k vlasům vašim. Mohou být umělé nebo přírodní – záleží na vás. Během pár minut tak můžete mít úplně jiný typ účesu, než na jaký jste zvyklá. Pro více informací klikněte zde.

Co je kanekalon

Nejčastějším umělým připínacím vlasovým příčeskem je materiál zvaný kanekalon. Kanekalon je syntetický materiál, který na první pohled vypadá jako pravé vlasy – proto je velmi oblíbený. Oproti nim je totiž jeho cena znatelně nižší a rozdíl pozná opravdu jen málokdo. Kromě toho má kanekalon ještě i jinou velkou výhodu – nemají totiž žádné vlastnosti lidských vlasů. Takže vlasy z kanekalonu se nebudou třepit, lámat ani vysušovat.

Krásné, husté a na pohled zdravé vlasy

Pokud vás trápí vzhled vašich vlasů, není nic jednoduššího než jim trošku pomoct, aby vypadaly jako nové. Připněte si podle libosti tolik vlasů, jak moc velký objem chcete mít. Počet pramenů můžete přidávat nebo ubírat podle toho, kam se chystáte – nebo jak se vám prostě zrovna zachce. Se svým účesem si od teď můžete hrát podle libosti. A pokud chcete vlasy zvýraznit – pořiďte si barvené prameny bez nutnosti obarvení a ničení vašich vlasů.

Vytvořte si tolik účesů – kolik jen chcete. S hustými vlasy získáte sebevědomí i obdiv okolí. Tak směle do toho.