Ideální střecha pro dům? Vsaďte na Comax

Pokud máte na svém rodinném domku či jiném objektu klasickou sedlovou, čili šikmou střechu, máte při výběru střešní krytiny několik možností. Chcete-li mít záruku klidu a bezpečí při nepříznivých povětrnostních podmínkách, ale také dlouhé životnosti bez nutnosti údržby, pak jsou ideálním řešením střechy COMAX®. Tato střešní krytina je vyrobena z velice kvalitních plechů a splňuje všechny požadavky na kvalitní a bezpečné zakrytí objektů se šikmou střechou.

Co je to Comax?

Tuto plechovou střešní krytinu vyrábí společnost Metal Trade Comax, a.s. a výrobní divize Střechy Comax. Jedinečné vlastnosti dodává této krytině speciální povrchová úprava plechů systémem lakování COIL COATING. Efekt této úpravy spočívá ve vysoké odolnosti proti UV záření, proti korozi i chemickému narušení. To jsou spíše přednosti jednotlivých povrchovek, ale vedle těchto výhod je třeba zdůraznit také nízkou hmotnost, takže plechová střecha Comax nezatěžuje střešní konstrukci jako jiné krytiny. Lehká váha přispívá také ke snadné a rychlé montáži krytiny. Další předností je dlouhá životnost a zachování barevné stálosti. Samotná výroba této krytiny je šetrná k životnímu prostředí a ve srovnání s jinými střešními krytinami je 100% recyklovatelná.

Různé typy střešní krytiny Comax

Jejich výrobce je z obchodních důvodů a pro usnadnění orientace zákazníků pojmenoval následovně:

Comax Alukryt, Comax taška MAXI, Comax Falc, Comax Klik, Comax Vlnka a Trapézové plechy Comax. Každý typ je opatřen potvrzením o kvalitě materiálu včetně příslušného atestu. Celý výrobní proces ve STŘECHY COMAX® je řízen certifikací ISO a OHSAS.

Doplňky ke střešní krytině Comax

Zároveň se střešní krytinou si můžete objednat i doplňky, které jsou pro správné fungování celého střešního opláštění nezbytné. Jsou jimi například pojistné hydroizolační vrstvy, případně separační vrstvy určené pod velkoformátové plechové krytiny. Dále budete potřebovat spojovací materiál a také bezpečnostní prvky, jako jsou sněhové zachytávače nebo plošiny pro střešní práce. Ze stejného materiálu, ze kterého jsou vyrobeny plechové střešní krytiny, si můžete objednat i okapový systém.